Kosiarki, Pilarki, Kosy, Wertykulatory, Dmuchawy ogrodowe

Zagospodarowanie terenu zielonego to ważny element prac związanych z budową obiektu. Estetyczne otoczenie wokół nowego domu stanowi dodatkową zachętę do zamieszkania, albo korzystnie wpływa na wizerunek firmy. Utrzymanie ogrodów to również zadanie służb miejskich oraz osób prywatnych, które są właścicielami domów jednorodzinnych, pensjonatów lub...

Zagospodarowanie terenu zielonego to ważny element prac związanych z budową obiektu. Estetyczne otoczenie wokół nowego domu stanowi dodatkową zachętę do zamieszkania, albo korzystnie wpływa na wizerunek firmy. Utrzymanie ogrodów to również zadanie służb miejskich oraz osób prywatnych, które są właścicielami domów jednorodzinnych, pensjonatów lub restauracji. W takich pracach niezastąpione są profesjonalne narzędzia ogrodowe. Pomagają one nie tylko przygotować glebę, zasiać trawę i sadzić rośliny ozdobne, ale też pomagają w ich utrzymaniu.

Asortyment, jaki przygotowaliśmy dla naszych klientów, to wszelkiego typu kosiarki, kosy i wykaszarki, które doskonale zdają egzamin nie tylko podczas przycinania żywopłotów, formowania krzewów i drzew, ale też w utrzymaniu trawników. Polecamy również wertykulatory, za pomocą których przygotowanie gleby pod zasiew będzie znacznie łatwiejsze oraz dmuchawy do liści, które ułatwią jesienne sprzątanie terenów zielonych.

Wynajem elektronarzędzi ogrodowych

Prace sezonowe, czy jednorazowe zagospodarowywanie terenu zielonego często nie wymagają zakupu drogich urządzeń. W naszej firmie, poza sprzedażą, oferujemy również wynajem elektronarzędzi ogrodniczych. Dzięki tej usłudze wertykulator, dmuchawa czy kosiarka do trawy usprawnią wykonanie pracy bez potrzeby inwestowania w ich zakup. Nie sprawią też problemu z przechowywaniem po zakończeniu prac lub w pozostałych miesiącach roku, kiedy nie kosi się trawników i nie usuwa liści.

Więcej

Kosiarki, Pilarki, Kosy, Wertykulatory, Dmuchawy ogrodowe Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów