Agregaty prądotwórcze

Na placu budowy czy w ogrodzie o dużej powierzchni dostęp do gniazdek elektrycznych jest utrudniony, a często wręcz niemożliwy. W takich sytuacjach doskonałą alternatywą są agregaty prądotwórcze. Zaletą tych urządzeń jest ich mobilność, dzięki czemu mogą być dostarczone w każde miejsce, w którym korzysta się z elektronarzędzi lub konieczne jest ...

Na placu budowy czy w ogrodzie o dużej powierzchni dostęp do gniazdek elektrycznych jest utrudniony, a często wręcz niemożliwy. W takich sytuacjach doskonałą alternatywą są agregaty prądotwórcze. Zaletą tych urządzeń jest ich mobilność, dzięki czemu mogą być dostarczone w każde miejsce, w którym korzysta się z elektronarzędzi lub konieczne jest wykonywanie zadań w warunkach utrudnionej widoczności. Generator prądotwórczy to również doskonałe zasilanie awaryjne, które zagwarantuje ciągłość pracy nawet wtedy, gdy zabraknie energii z sieci.

Agregaty stacjonarne i przenośne

W naszym asortymencie znalazły się urządzenia znanych i cenionych marek: Makita i Fogo. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą wyjściową oraz generowanym napięciem. Wśród dostępnych urządzeń znajdują się zarówno te przystosowane do zasilania tradycyjnych urządzeń elektrycznych, jak i generatory do maszyn przemysłowych. Polecamy doskonałe i niezawodne agregaty prądotwórcze trójfazowe, które sprawdzą się na placu budowy, w pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych, a także w mniejszych i większych warsztatach jako instalacja awaryjnego zasilania. Do pracy w terenie i na budowach oferujemy komfortowe w użyciu agregaty przenośne, które można wygodnie przewieźć samochodem w miejsce ich wykorzystania. Jako źródło mocy rezerwowej znacznie lepiej sprawdzą się agregaty stacjonarne, o większej mocy i stabilnej konstrukcji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy też serwis agregatów prądotwórczych. W jego zakresie nasi specjaliści usuną każdą niespodziewaną awarię, przywracając pełną sprawność urządzenia.

Więcej

Agregaty prądotwórcze W tej kategorii nie ma produktów.