Avant - miniładowarki wielofunkcyjne

Przygotowywanie podłoża terenu zielonego, wywożenie ziemi z wykopów czy sprzątanie pozostałości po budowie wymaga urządzeń do ładowania, zgarniania i przenoszenia. W takich zadaniach, a także w pracach komunalnych i odśnieżaniu niezastąpione są miniładowarki wielofunkcyjne Avant. Zaletą tych maszyn jest szereg wymiennych narzędzi, które pozwalaj...

Przygotowywanie podłoża terenu zielonego, wywożenie ziemi z wykopów czy sprzątanie pozostałości po budowie wymaga urządzeń do ładowania, zgarniania i przenoszenia. W takich zadaniach, a także w pracach komunalnych i odśnieżaniu niezastąpione są miniładowarki wielofunkcyjne Avant. Zaletą tych maszyn jest szereg wymiennych narzędzi, które pozwalają na przystosowanie do konkretnego zadania. Wśród możliwości takich maszyn są prace związane z porządkowaniem terenów miast, a także z instalacjami, zagospodarowaniem terenu czy pracami naprawczymi. Chociaż jedną z częściej wykorzystywanych opcji są narzędzia do odśnieżania, miniładowarki wielofunkcyjne Avant doskonale sprawdzą się też przy układaniu kostki brukowej, krawężników, przy usuwaniu pni drzew i innych pracach komunalnych.

Narzędzia ogrodowe do miniładowarek Avant

Miniładowarki dostępne w naszym sklepie są doskonale przystosowane do pielęgnacji i zakładania terenów zielonych.

W ofercie producenta można znaleźć narzędzia ogrodowe takie jak: kosiarki, przycinarki do krawędzi trawników, szczotki do usuwania chwastów, glebogryzarki i wiele innych przeznaczonych do niwelowania terenu, zakładania trawników i pielęgnacji zieleni miejskiej. W razie potrzeby, dzięki odpowiednim przystawkom, urządzenie to może pełnić funkcję minikoparki komunalnej z łyżką o wybranej pojemności.

Miniładowarki wielofunkcyjne Avant to maszyny uniwersalne, sprawdzające się w dziesiątkach zadań na ulicach miast, osiedlach i skwerach. Teleskopowe ramię zwiększa zakres ich pracy – pozwala sięgnąć w niedostępne miejsca. Producent oferuje komfortowe kabiny z wyciszeniem i klimatyzacją, a także wydajny silnik Kubota, który sprosta każdemu zadaniu.

Więcej

Avant - miniładowarki wielofunkcyjne W tej kategorii nie ma produktów.