Koparki Takeuchi

Koparka to maszyna, która znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, począwszy od prac budowlanych, przez instalacje ziemne i zagospodarowanie terenów zielonych po ochronę pożarową lasów. Szczególnie funkcjonalne są minikoparki, które – dzięki swoim rozmiarom – mogą dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Nasz sklep z narzędziami posiada w sw...

Koparka to maszyna, która znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, począwszy od prac budowlanych, przez instalacje ziemne i zagospodarowanie terenów zielonych po ochronę pożarową lasów. Szczególnie funkcjonalne są minikoparki, które – dzięki swoim rozmiarom – mogą dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Nasz sklep z narzędziami posiada w swojej ofercie doskonałe, cieszące się dużym powodzeniem wśród użytkowników, koparki Takeuchi – marki znanej na całym świecie. Oferujemy modele o różnych parametrach technicznych, przeznaczone na małe i duże place budowy oraz do wielu innych zadań w rolnictwie, leśnictwie czy ogrodnictwie.

Wynajem i sprzedaż koparek Takeuchi

Oferta naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego w Łodzi obejmuje zarówno sprzedaż koparek Takeuchi, jak i ich wynajem. Z uwagi na wysokie koszty tych wyspecjalizowanych maszyn, możliwość ich wynajęcia może być atrakcyjną i znacznie korzystniejszą alternatywą podczas prac sezonowych lub jednorazowych zleceń. Jako uzupełnienie oferty przygotowaliśmy także serwis maszyn budowlanych oraz oryginalne części do koparek Takeuchi, co pozwoli na szybkie przywrócenie pełnej sprawności maszyn w przypadku awarii lub zużycia poeksploatacyjnego. Wszystkie modele minikoparek w naszym asortymencie objęte są wieloletnia gwarancją, w ramach której wykonujemy bezpłatne naprawy gwarancyjne. Po upływie jej terminu klient może nadal korzystać z naszego wsparcia technicznego. Minikoparki Takeuchi to maszyny, które sprawdzą się na każdym placu budowy.

Więcej

Koparki Takeuchi W tej kategorii nie ma produktów.