Kotwy, Kołki rozporowe, Wkręty

Prace montażowe, jakie często są wykonywane na placach budowy i w różnego typu warsztatach, to nie tylko niezbędne elektronarzędzia, ale również detale montażowe. Wykonanie otworu za pomocą wiertarki nie gwarantuje jeszcze spójnego złącza. Do jego uzyskania konieczne są gwoździe, wkręty lub kołki rozporowe. Podobne akcesoria są przydatne podczas...

Prace montażowe, jakie często są wykonywane na placach budowy i w różnego typu warsztatach, to nie tylko niezbędne elektronarzędzia, ale również detale montażowe. Wykonanie otworu za pomocą wiertarki nie gwarantuje jeszcze spójnego złącza. Do jego uzyskania konieczne są gwoździe, wkręty lub kołki rozporowe. Podobne akcesoria są przydatne podczas wykonywania otworów w betonie, wykorzystując do tego celu specjalistyczne wiertnice diamentowe. Urządzenia te podczas pracy wymagają ustabilizowania, aby wykonywany otwór był precyzyjny. W tej kategorii oferujemy kołki rozporowe i kotwy do mocowania wiertnic w betonie, a także kołki wbijane, do szybkiego montażu i inne detale spajające.

Kotwy, kołki rozporowe i wkręty

Tak jak narzędzia budowlane są niezbędne przy niemal każdej pracy, tak trudno wyobrazić sobie stabilność jakiejkolwiek konstrukcji bez kołków, gwoździ czy wkrętów. Te niewielkie elementy dostępne w wielu odmianach, wykonane ze stali nierdzewnej, cynkowane, o różnych rozmiarach przeznaczone są do łączenia takich materiałów jak: beton, cegła, bloczki silikatowe, kamień, różnego rodzaju płyty konstrukcyjne, pustaki i gazobeton. Sklep z elektronarzędziami w Łodzi kompleksowo podchodzi do obsługi klienta, dlatego oferujemy zarówno wiertarki i wiertarko-wkrętarki, jak też detale łączeniowe – wkręty, kołki rozporowe i kotwy. Elementy te sprawdzają się w każdych warunkach, także podczas seryjnego montażu elementów. Polecamy również kotwy wbijane, wyposażone w gwint wewnętrzny oraz specjalny kołnierz, który zapobiega wpadaniu do otworu. 

Więcej

Kotwy, Kołki rozporowe, Wkręty W tej kategorii nie ma produktów.