Spawarki i lutownice

Spawanie i lutowanie to dwie techniki, które umożliwiają trwałe łączenie elementów metalowych. Za pomocą specjalistycznych aparatów spaja się zarówno elementy konstrukcji stalowych, które są podstawą budynków i mostów, jak i części maszyn, zbiorników przemysłowych, narzędzi, a nawet drobnych detali użytkowych. Urządzenia spawalnicze to jedna z p...

Spawanie i lutowanie to dwie techniki, które umożliwiają trwałe łączenie elementów metalowych. Za pomocą specjalistycznych aparatów spaja się zarówno elementy konstrukcji stalowych, które są podstawą budynków i mostów, jak i części maszyn, zbiorników przemysłowych, narzędzi, a nawet drobnych detali użytkowych. Urządzenia spawalnicze to jedna z propozycji naszego sklepu, w którym oferujemy także inne maszyny i narzędzia budowlane oraz warsztatowe. Praca przy spawarce należy do trudnych i niesie ze sobą różne zagrożenia, dlatego polecamy naszym klientom nowoczesne ubrania robocze Snickers, wśród których znajdą się też niepalne kombinezony, spodnie robocze i bielizna dla zawodowych spawaczy.

Sprzęt spawalniczy – nowoczesne spawarki do wynajęcia 

Sprzęt spawalniczy, jaki znalazł się w naszej ofercie to doskonałe aparaty inwertorowe do spawania metodą MMA, a także inne modele. Wszystkie wyróżniają się nowoczesną konstrukcją i rozwiązaniami technologicznymi, które gwarantują precyzyjną pracę oraz bezpieczeństwo operatora. W ramach dodatkowych usług oferujemy również serwis elektronarzędzi, który obejmuje też naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne aparatów do spawania. Urządzenia spawalnicze bywają wykorzystywane jedynie okresowo, do pojedynczych zadań – dlatego oprócz sprzedaży, nasz sklep z elektronarzędziami proponuje także wynajem narzędzi, dzięki któremu spawarki można używać krótko bez inwestowania w jej zakup.

Więcej

Spawarki i lutownice W tej kategorii nie ma produktów.