Kompresory i narzędzia pneumatyczne

Narzędzia pneumatyczne to grupa produktów, których wspólną cechą jest zasilanie sprężonym powietrzem. Z jednej strony uniezależnia ono od gniazdek elektrycznych i pozwala na wykorzystanie gwoździarki, wiertarki czy młotka także w warunkach terenowych. Z drugiej zaś wymaga dopasowania kompresora, który dostarczy powietrze pod odpowiednim ciśnieni...

Narzędzia pneumatyczne to grupa produktów, których wspólną cechą jest zasilanie sprężonym powietrzem. Z jednej strony uniezależnia ono od gniazdek elektrycznych i pozwala na wykorzystanie gwoździarki, wiertarki czy młotka także w warunkach terenowych. Z drugiej zaś wymaga dopasowania kompresora, który dostarczy powietrze pod odpowiednim ciśnieniem. Nasz sklep z narzędziami zapewnia jedno i drugie. Posiadamy bardzo bogaty asortyment produktów, w tym zarówno rozmaite narzędzia warsztatowe zasilane powietrzem, jak i sprężarki Metabo w szerokim wyborze parametrów i możliwości technicznych.

Narzędzia pneumatyczne w trudnych warunkach pracy

Właściwością, za którą wyjątkowo cenione są narzędzia pneumatyczne jest brak iskrzenia, który wynika z niezależności zasilania od prądu elektrycznego. Dzięki temu doskonale zdają one egzamin w miejscach pracy, w których panuje podwyższone ryzyko pożarowe lub zagrożenie wybuchem. Zasilane sprężonym powietrzem gwoździarki, zszywacze, szlifierki pneumatyczne to doskonałe narzędzia warsztatowe do stolarni, lakierni i zakładów, w których korzysta się z chemikaliów.

Zarówno stacjonarny sklep z narzędziami w Łodzi jak i nasz sklep internetowy umożliwiają zakup wielu różnych narzędzi pneumatycznych oraz odpowiadające im kompresory. Zainteresowanym krótkoterminowym korzystaniem z wiertarek czy kompresorów oferujemy również wynajem narzędzi na korzystnych warunkach oraz ich profesjonalny serwis.

Więcej

Kompresory i narzędzia pneumatyczne W tej kategorii nie ma produktów.