Agregaty malarskie i tynkarskie

Malowanie to jedna z czynności, które stanowią nieodłączny element budowania różnych obiektów. Maluje się nie tylko budynki mieszkalne, ale i obiekty przemysłowe, hale fabryczne, konstrukcje mostów i wiaduktów oraz setki innych miejsc.  Pokrycie pędzlem lub wałkiem malarskim tak dużych powierzchni byłoby czasochłonne, a efekt nie zawsze satysfak...

Malowanie to jedna z czynności, które stanowią nieodłączny element budowania różnych obiektów. Maluje się nie tylko budynki mieszkalne, ale i obiekty przemysłowe, hale fabryczne, konstrukcje mostów i wiaduktów oraz setki innych miejsc.  Pokrycie pędzlem lub wałkiem malarskim tak dużych powierzchni byłoby czasochłonne, a efekt nie zawsze satysfakcjonujący. Profesjonalistom do pokrywania dużych powierzchni polecamy nasze agregaty malarskie i tynkarskie o dużej wydajności i wyjątkowo łatwej obsłudze. Te bardzo praktyczne elektronarzędzia doskonale radzą sobie z każdym rodzajem farby i nie wymagają specjalnego przygotowywania środków malarskich.

Narzędzia z natryskiem hydrodynamicznym

Jedną z zalet, jakie wyróżniają agregaty malarskie jest zastosowanie nowoczesnej technologii bezpowietrznej. Natrysk hydrodynamiczny to znacznie niższe koszty inwestycji przy jednoczesnym szybkim tempie pracy i perfekcyjnym wykończeniu powierzchni, bez smug, jakie pozostawia pędzel lub wałek malarski.  Kompaktowa konstrukcja sprawia, że agregat jest łatwy do przenoszenia.

Dodatkowo, agregaty malarskie zasilane wydajnym silnikiem z systemem airless nie wymagają podłączania do sprężarki tłokowej. Sprawia to, że są one wyjątkowo wydajne i komfortowe w użyciu.

Nasz firmowy serwis maszyn budowlanych i narzędzi oferuje również wsparcie techniczne oraz naprawy uszkodzonych agregatów malarskich. Na czas naprawy możliwe jest wypożyczenie urządzenia zastępczego, co eliminuje przestoje w pracy i dodatkowe koszty.

Więcej

Agregaty malarskie i tynkarskie W tej kategorii nie ma produktów.