Pompy i systemy pompowe

Pompy to kategoria produktów o bardzo szerokim zastosowaniu. To również urządzenia zróżnicowane, które dzieli na typy zarówno budowa wewnętrzna, jak i zasada działania. Zależnie od tych cech pompa może stanowić wyposażenie basenu lub oczka wodnego, a także  będzie nieocenionym wsparciem podczas osuszania zalanych piwnic czy wykopów budowlanych. ...

Pompy to kategoria produktów o bardzo szerokim zastosowaniu. To również urządzenia zróżnicowane, które dzieli na typy zarówno budowa wewnętrzna, jak i zasada działania. Zależnie od tych cech pompa może stanowić wyposażenie basenu lub oczka wodnego, a także  będzie nieocenionym wsparciem podczas osuszania zalanych piwnic czy wykopów budowlanych. Nasz sklep poleca przede wszystkim elektronarzędzia Makita, wśród których znalazły się pompy zanurzeniowe do wody czystej i brudnej zasilane silnikiem elektrycznym. W naszej ofercie znajdują się również pompy zasilane silnikami spalinowymi firmy Koshin, stosowane do pompowania wody brudnej i błota.

Posiadamy modele o różnej wydajności, dzięki czemu można je odpowiednio dostosować do swoich potrzeb.

Serwis elektronarzędzi - Łódź

Pompy zanurzeniowe do wypompowywania czystej lub brudnej wody to elektronarzędzia, które wymagają właściwej obsługi i systematycznej konserwacji. Nieprzerwany kontakt z wodą oraz intensywna, często 24-godzinna eksploatacja narażają te urządzenia na różne uszkodzenia oraz zmiany, które wynikają ze zużycia. Nasza firma to nie tylko sklep z elektronarzędziami, ale również profesjonalne wsparcie techniczne. Dzięki niemu zakupione u nas pompy i systemy pompowe objęte są opieką gwarancyjną, a po wygaśnięciu gwarancji oferujemy naprawy odpłatne. Współpracując ze znanymi producentami, posiadamy również akcesoria do elektronarzędzi, dlatego do napraw wykorzystujemy wyłącznie oryginalne i sprawdzone produkty. Narzędzia Makita, do których zaliczają się też oferowane przez nas pompy, to gwarancja niezawodności w długim okresie współpracy pomiędzy klientem a sklepem.

Więcej

Pompy i systemy pompowe W tej kategorii nie ma produktów.