Profesjonalne narzędzia ręczne

Wyposażenie dowolnego warsztatu czy park narzędziowy na placu budowy to podstawa pracy każdego robotnika czy rzemieślnika. Bez wkrętaka, młotka, zestawu kluczy oczkowych nie można zmontować ani rozmontować danego elementu, a tym bardziej niczego się nie zbuduje, ani nie naprawi. W ofercie naszego sklepu znajdują się narzędzia warsztatowe w profe...

Wyposażenie dowolnego warsztatu czy park narzędziowy na placu budowy to podstawa pracy każdego robotnika czy rzemieślnika. Bez wkrętaka, młotka, zestawu kluczy oczkowych nie można zmontować ani rozmontować danego elementu, a tym bardziej niczego się nie zbuduje, ani nie naprawi. W ofercie naszego sklepu znajdują się narzędzia warsztatowe w profesjonalnie skomponowanych zestawach, w których znajdzie się wszystko, czego może potrzebować fachowiec. To zarówno tradycyjne wkrętaki i klucze, jak i profesjonalne szczypce dla elektryków, przeguby, pokrętła, komplety nasadek i inne tego typu akcesoria, przydatne w warsztatach lub na budowach. Narzędzia budowlane umieszczone w poręcznej walizce zostały uzupełnione o olejarkę i przymiar.

Narzędzia ręczne – niezbędne i uniwersalne

Narzędzia ręczne to podstawa wyposażenia każdego fachowca. Dostępne w zestawach zagwarantują wsparcie w każdym zadaniu – od instalacji kabli elektrycznych po łączenie desek czy płyt kartonowo-gipsowych. Za ich pomocą można bez problemu mocować kotwy, kołki rozporowe i wkręty. Ręczne narzędzia warsztatowe umieszczone są w estetycznych walizkach, w których łatwo utrzymać porządek. Walizka jest łatwa do przenoszenia, dlatego wybrany zestaw może towarzyszyć monterowi w każdych warunkach. Pozwala też szybko odnaleźć potrzebny klucz nasadowy lub wkrętak. Odpowiednio skompletowany zestaw narzędzi ręcznych jest niezbędny w każdym warsztacie: od mechanika samochodowego, po montera i hydraulika. Narzędzia warsztatowe z naszej oferty sprawdzą się też w garażu majsterkowicza-amatora.

Więcej

Profesjonalne narzędzia ręczne W tej kategorii nie ma produktów.