Serwis maszyn budowlanych i elektronarzędzi - Łódź


Serwis elektronarzędzi i maszyn budowlanych to rozszerzenie oferty handlowej. Jego celem jest zapewnienie wsparcia technicznego naszym klientom. Oferując sprzedaż koparek Takeuchi, miniładowarek Avant, agregatów prądotwórczych czy wyposażenia, jakie proponuje sklep z narzędziami, chcemy jednocześnie zagwarantować sprawność tych urządzeń i narzędzi przez cały okres trwania gwarancji oraz po jego upłynięciu.

W ramach naszej działalności świadczymy usługi napraw gwarancyjnych elektronarzędzi wybranych marek: Makita i Hitachi. Nasz serwis prowadzi także pogwarancyjny serwis elektronarzędzi większości znanych marek: Bosch, Hitachi, Makita, Metabo oraz wielu mniej znanych firm. Specjalizujemy się w naprawach urządzeń spalinowych, maszyn ogrodowych oraz maszyn budowlanych.

Serwisujemy także minikoparki TAKEUCHI i Hitachi.

Wynajem maszyn budowlanych


Zakup sprzętu budowlanego wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Są one szczególnie nieopłacalne, jeśli urządzenie potrzebne jest do realizacji wyłącznie jednego zlecenia. Aby zapewnić klientom większy komfort, nasza firma prowadzi również mniej kosztowny wynajem maszyn budowlanych. Wynajmujemy agregaty prądotwórcze o mocy od 80 KW do 2,5 KW, zagęszczarki, przecinarki jezdne do betonu, wiertnice diamentowe, wiertarki magnetyczne, pompy elektryczne i spalinowe, agregaty malarskie, sprężarki i młoty pneumatyczne oraz drobne elektronarzędzia.

Oferujemy też wynajem minikoparek TAKEUCHI .

Zapraszamy do zadawania pytań na temat dostępności oraz możliwości wynajmu pod numerem telefonu, zamieszczonym w zakładce Dane kontaktowe.

Nasze minikoparki mogą pracować przy wykopach pod układanie kabli i rur. Pracują w wąskich wykopach lub przejściach. Są wyposażone w lemiesz do plantowania terenu. Wykopy mogą zasypywać łyżkami skarpówkami.

Po zamontowaniu osprzętu mogą również być użyte do skuwania, wyburzania ścian, stropów i podłoży betonowych.