MŁOT UDAROWY Makita HM1111C Zobacz większe

MŁOT UDAROWY Makita HM1111C

HM1111C

Nowy produkt

MŁOT UDAROWY Makita HM1111C

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

2 541,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

zasilaniesieciowe 230V
Młoty udarowe - rodzajeSDS Max

Więcej informacji

MŁOT UDAROWY Makita HM1111C

OPIS:

Profesjonalny młot udarowy firmy MAKITA. TECHNOLOGIA ANTYWIBRACYJNA – AVT. System „SOFT NO LOAD”. Mocny silnik 1.300 W zapewnia optymalną równowagę pomiędzy niewielką wagą oraz doskonałymi osiągami. Lampka sygnalizacyjna wskazująca uszkodzenie wyłącznika lub przewodu. Przecinak przestawiany w 12 pozycji. Szczotki węglowe samoczynnie odłączające się. Rękojeść antywibracyjna umożliwia pracę przy niskim poziomie drgań. Wraz z nowo zaprojektowaną walizką z tworzywa.

Dane techniczne:

ilość udarów na biegu jałowym:

1100-2650 /min

system mocowania narzędzi:

SDS Max

moc nominalna:

1300 W

waga:

8,0 kg

 

AVT - Anti Vibration Technology

SYSTEM AVT – REDUKCJA DRGAŃ O 70 %

ELEKTRONARZĘDZIA NIEPOKONANE W SWOJEJ KLASIE!

Japońscy architekci doświadczeni zniszczeniami spowodowanymi trzęsieniami Ziemi bardzo często stosują system dynamicznego amortyzatora drgań na japońskich budowlach i domach, który chroni je przed zawaleniem.
Makita wzorując się na tym systemie opatentowała własny system AVT (Anti Vibration Technology), który zastosowała w młotach udarowo-obrotowych, wyburzeniowych i piłach posuwowych, aby zredukować do minimum poziom drgań. Różnica tkwi jedynie w unikalnym „aktywnym” systemie.

System dynamicznego tłumienia drgań AVT polega na zmianie ciśnienia powietrza w komorze korbowej i komorze bębna, co „aktywnie” steruje stabilizatorem, przesuwając go w przeciwnym kierunku niż tłok. Dzięki takiemu rozwiązaniu zredukowano drgania narzędzi o 70%.
Elektronarzędzia marki Makita, w których zastosowano nowoczesną technologię tłumienia drgań wprowadzone zostały do sprzedaży na rynek polski w drugiej połowie 2005 roku, duże zainteresowanie i popyt na nie udowodnił celowość jej wprowadzenia.

Z doświadczenia wiemy, że im większe elektronarzędzie tym trudniej zapanować nad nim podczas pracy. Teraz, dzięki systemowi AVT praca młotem udarowym czy wyburzeniowym stała się dużo lżejsza i nie wymaga już tak mocnej ręki użytkownika. Z daleka obserwując pracę narzędzi z systemem AVT trudno rozpoznać czy są one w trakcie pracy czy nie. Wystarczy lekko chwycić rękojeść a narzędzie bez drgań zatapia się w obrabianym materiale.
Dzięki ciężkiej pracy inżynierów firmy Makita nowa technologia znacznie zwiększyła komfort pracy narzędziami marki Makita a co najważniejsze bezpieczeństwo i zdrowie użytkownika.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

MŁOT UDAROWY Makita HM1111C

MŁOT UDAROWY Makita HM1111C

MŁOT UDAROWY Makita HM1111C